Jsme bronzovým partnerem Shoptet.cz

S velkou radostí představujeme naši vzájemnou spolupráci se společností Shoptet.cz, která se řadí mezi přední poskytovatele hotových e-shopových řešení na českém trhu. Stali jsme se bronzovými partnery Shoptet.cz, to znamená, že vám dokážeme pomoci s každým krokem při tvorbě a následné správě vašeho e-shopu.

V čem vám můžeme pomoci?

Spolupráci jsme navázali na základě splnění podmínek pro certifikaci od Shoptet.cz. Tato certifikace potvrzuje naše odborné znalosti a schopnosti v oblasti Shoptet platformy a staví nás do role důvěryhodného partnera. S certifikací v rukou jsme připraveni poskytovat špičkovou kvalitu služeb a komplexní e-shopová řešení pro naše klienty zahrnující webdesign, SEO, PPC a další marketingové oblasti, které máme jako marketingová agentura v malíku.

Jsme také připraveni poskytnout zákazníkům platformy Shoptet technickou podporu při optimalizaci jejich e-shopů. Naše specializace spočívá v importu a exportu dat, včetně ceníků, produktů, kategorií, skladů a dalších informací. Máme zkušenosti s úpravami šablon, vývojem doplňků a integrací externích služeb pomocí Shoptet API.

Úspěch vašeho e-shopu je naší prioritou

Naší hlavní prioritou je nejen poskytovat profesionální správu e-shopů, ale také budovat pevné vztahy. Jsme spolehlivým partnerem, vždy připraveným pomoci a poskytnout potřebné rady a řešení. Víme, že komunikace je základ, proto všechny kroky budeme společně konzultovat, abychom dosáhli vytyčených cílů. Jsme kreativní a stále vymýšlíme nová řešení a vylepšení s cílem posunout váš e-shop na další úroveň.

Proč se rozhodnout spolupracovat s námi?

Naše flexibilita, efektivnost a kvalita dohání to, co nám chybí na velikosti. Díky tomu jsme schopni nabídnout příznivější ceny a často i svěžejší přístup k projektu a vzájemné spolupráci ve srovnání s velkými agenturami. Co umíme? Ve Styro dokážeme vymyslet marketingová řešení na míru, která odpovídají aktuálním potřebám a cílům našich klientů. Máme odborníky, kteří se specializují na každý marketingový úkon, ať už se jedná o vytvoření jednoduchého plakátu, nebo naplánování komplexní kampaně.

Neustále se vzděláváme

Abychom byli úspěšní, je pro nás důležité neustále se učit a zlepšovat naše dovednosti v oblasti e-commerce. Sledujeme novinky, účastníme se školení a konferencí a udržujeme se v obraze o nových trendech. Neustále posouváme své limity a zlepšujeme naše služby, proto již nyní pracujeme na dosažení stříbrného partnerství.

Novinky z našeho blogu

GDPR v marketingu

Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) vydal každoroční zprávu, ve které upozornil na několik častých přešlapů týkajících se ochrany osobních údajů. Vyzývá k respektování zásad ochrany osobních údajů a připomíná, že v případě nedodržení zákonných povinností hrozí pokuty.

Číst více >

Ozvěte se nám

Kontaktní formulář

Před odesláním zprávy se ujistěte, že jste údaje vyplnili správně. Odesláním zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů.