Jsme Styro

Když se řekne “reklamka”, vybaví se většině lidí firma, která tiskne vizitky nebo bannery. My našim klientům nabízíme víc. Postaráme se o vaši marketingovou komunikaci, strategii a oslovení nových zákazníků. 

Co nemáme na velikosti, doháníme flexibilitou, efektivností a kvalitou.

Právě díky tomu oproti velkým agenturám dokážeme nabídnout příznivější ceny a častokrát i svěžejší přístup k projektu a vzájemné spolupráci.

Spolecne foto

Proč do toho jít s námi?

Jsme spolehliví

Ať už jde o termíny, prezentované rozpočty nebo perfektní výsledek, na nás se můžete spolehnout. Vždy držíme slovo a hledáme ta nejefektivnější řešení.

Jsme proaktivní

Nečekáme až od klienta přijde zadání, sami přicházíme s řešeními jak zvýšit prodeje, zlepšit komunikaci nebo vylepšit image.

Jsme partneři

Spolupráci stavíme na pevných základech důvěry, vzájemného poznání a rovného dialogu. Nejsme jen další dodavatelé.

Profesionální servis
a komunikace

Za 17 let v reklamě a marketingu jsem nasbírala zkušenosti jak na straně klienta, tak i v mezinárodních reklamních agenturách ve Frankfurtu nad Mohanem a v Praze. Podílela jsem se na tvorbě kampaní pro klienty jako například Vodafone, Ahold, T-Mobile, Nestlé, Mercedes-Benz a další. 

Po návratu zpět do Ústí nad Orlicí jsem přirozeně pokračovala s nabídkou svých služeb právě zde, na Orlickoústecku. Na začátku mě motivoval pocit, že servis reklamních agentur, tak jak je znám, zde chybí. Což se potvrdilo a o naše služby je zájem. 

S přibývajícím počtem klientů se rozšiřovalo i portfolio našich služeb a tým lidí kolem mě. Mám velkou radost, že druhým rokem fungujeme pod oficiálním názvem Styro s.r.o. 

Mojí aktuální misí je nabídnout služby Styro agentury klientům a pomoci jim tak najít nové možnosti v propagaci jejich firmy. 

Petra Hýrková

zakladatelka společnosti Styro

Kdo tvoří STYRO?

Fotografie

Alena Kalousová

Tvůrce obsahu

Vystudovala Univerzitu v Hradci Králové obor Marketing a management cestovního ruchu. Je copywriter tělem i duší a reklamní texty uplatňuje při správě firemních blogů a sociálních sítích. Ráda pomůže s obsahových marketingem, který k vám přivede potenciální zákazníky.

Fotografie (1)

Tereza Musilová

Account Manager

V našem týmu má na starosti komunikaci a koordinaci, je pomyslnou spojkou mezi agenturou a klientem. Pokud potřebujete domluvit termín schůzky nebo probrat stávající zadání, tak to bude právě Tereza, kdo vám odpoví. Dohlíží na zdárné dokončení úkolu a zvedá pomyslný ukazovák při blížícím se termínu.

Fotografie (2)

Jitka Podroužková

Digitální konzultantka

Jitka získala zkušenosti v oblasti marketingu jako konzultantka v digitální agentuře, které dále rozvíjela jako tvůrce e-shopů a webů na volné noze. Její silná stránka je poradenství v oblasti online marketingu. Vždy se snaží najít tu nejvhodnější cestu ke splnění klientových potřeb a cílů.

Fotografie (3)

Dita Malá

Grafička

Vystudovala grafickou školu v Jihlavě a už víc než deset let pracuje v oboru jako grafička. Zkušenosti získala v několika grafických studiích i jako freelancer. Upřednostňuje jednoduchý styl s pointou. Při své práci vždy myslí na to, aby měl každý projekt pro klienta co největší přínos. Má to štěstí, že práce je zároveň koníček, takže ve volném čase sbírá podněty a zdokonaluje se.

Fotografie (4)

Klára Horáčková

Web developerka

Přes deset roků praxe v oblasti informačních technologií a specializace na WordPress webdesign během posledních několika let jí dala možnost nasbírat velké množství zkušeností, které přenáší do projektů Styro agentury. Dokáže vždy pro klienta najít tu optimální cestu či doporučení a nebojí se hledat nové cesty, jak řešit zapeklité výzvy.

Návrh bez názvu

Ondřej Štantejský

Grafik, UX/UI designer

Vystudoval Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze, obor Multimediální komunikace. Specializuje se na uživatelskou grafiku, webové prezentace, mobilní aplikace a tvorbu identit. Jeho mottem je „v jednoduchosti je síla.“ V oboru působí už 8 let jako freelancer u několika marketingových agentur. Spolupracuje se značkami jako Bosch či Česká televize.

reference

Podívejte se, jak jsme pomohli vyrůst našim zákazníkům

Každý klient je unikátní, stejně tak projekt a kampaň, která u nás vzniká.

Ozvěte se nám

Před odesláním zprávy se ujistěte, že jste údaje vyplnili správně. Odesláním zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů.