O nás

Práce nám dělá radost. A je to znát.

Díky zkušenostem napříč obory dokážeme lépe pochopit a řešit komplexní projekty, které kladou vysoké požadavky na odbornou způsobilost a chápání zadání v širších souvislostech.

 

Propojujeme nejmodernější technologii se znalostmi v oboru a s citem pro detail. Vynakládáme maximální úsilí k pochopení vašeho byznysu, abychom vždy mluvili jazykem srozumitelným pro vaši cílovou skupinu.

Poznejte náš tým, nejlépe osobně. 

WhatsApp Image 2021-09-23 at 15.58.39.jpeg

Dita Malá 

Vystudovala grafickou školu v Jihlavě a už víc než deset let pracuje v oboru jako grafička. Zkušenosti získala v několika grafických studiích i jako freelancer.
Upřednostňuje jednoduchý styl s pointou. Při své práci vždy myslí na to, aby měl každý projekt pro klienta co největší přínos.
Má to štěstí, že práce je zároveň koníček, takže ve volném čase sbírá podněty a zdokonaluje se. Inspiruje jí vše krásné a funkční kolem nás.

DSC_4673.jpg

Petra Hýrková

Během 15 let v reklamě a marketingu nasbírala zkušenosti jak na straně klienta, tak i v mezinárodních reklamních agenturách ve Frankfurtu nad Mohanem a v Praze. Podílela se na tvorbě kampaní pro klienty jako například Vodafone, Ahold, T-Mobile, Nestlé, Mercedes-Benz a další. Její aktuální misí je nabídnout služby Styro agentury klientům a pomoci jim tak s propagací firmy.

team member

Romana Šutorková

Romana žila několik let v USA. Disponuje jedinečným spojením technologického povědomí a znalostí psychologie zákazníků.

Svoje zkušenosti, které dnes uplatňuje v našem týmu, čerpala ve společnostech  jako A3 Sport, Pramaco a dalších. Její silnou stránkou je event management. Patří mezi lidi, pro které není nic problém.

Alena_19.jpeg

Alena Kalousová

Vystudovala Univerzitu v Hradci Králové obor Marketing a management cestovního ruchu. Její láska k cestování jde ruku v ruce s prací na volné noze. Je copywriter tělem i duší a reklamní texty uplatňuje při správě PPC kampaní, firemních blogů a sociálních sítích. Je redaktorkou magazínu Koridor a zaměřuje se na prezentaci firem v oborových magazínech. Ráda pomůže s obsahových marketingem, který k vám přivede potenciální zákazníky.

Klara_19.jpeg

Klára Horáčková 

Přes deset roku praxe v oblasti informačních technologií a specializace na Wordpress webdesign během posledních několika let jí dala možnost nasbírat velké množství zkušeností, které přenáší do projektů Styro agentury. Dokáže vždy pro klienta najít tu optimální cestu či doporučení a nebojí se hledat nové cesty, jak řešit zapeklité výzvy.

WhatsApp Image 2021-08-20 at 11.45.39.jpeg

Jitka Podroužková 

Jitka získala zkušenosti v oblasti marketingu jako konzultantka v digitální agentuře, které dále rozvíjela jako tvůrce e-shopů a webů na volné noze.

Její silná stránka je poradenství v oblasti online marketingu. Vždy se snaží najít tu nejvhodnější cestu ke splnění klientových potřeb a cílů.